Прагматичен, стабилен и ефикасен
WuJing е вашиот најдобар избор

Рударство под превоз делови
Подобрување на перформансите на животниот циклус и зголемување на профитабилноста

Делови за уништувач за рециклирање на метал
Подобрување на перформансите на животниот циклус и зголемување на профитабилноста

Рударство дробилката и резервни делови
Подобрување на перформансите на животниот циклус и зголемување на профитабилноста

ние сме Вујинг

Ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и ние ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.

Побарајте понуда

Избрани производи

Имаме површина од 150.000 m², 5 фабрики, 11 сектори и повеќе од 800 вработени способности.Месечното производство од повеќе од 3.000 тони, годишното производство од максимум 45.000 тони.Имаме секаква професионална опрема од големи размери, професионални технички тимови и сервисни тимови за преземање приспособени производи што ги бараат клиентите.
Гледај Повеќе

Најнови проекти

Последна вест

 • Што влијае на животниот век на деловите што се носат

  Што влијае на животниот век на деловите што се носат

  17 октомври 22
  Абењето се произведува од 2 елементи кои се притискаат еден на друг помеѓу облогата и материјалот за дробење.За време на овој процес, малите материјали од секој елемент се одвојуваат.Материјалниот замор е една неправилна ...
 • Примена на кварцните ресурси во фотоволтаичната индустрија

  Примена на кварцните ресурси во фотов...

  17 октомври 22
  Кварцот е оксиден минерал со структура на рамка, кој има предности на висока цврстина, стабилни хемиски перформанси, добра топлинска изолација итн. Широко се користи во градежништвото, машините, ме...

Зошто да не изберете нас?

Како професионална леарница со повеќе од 30 години историја, WUJ отсекогаш обрнувала внимание на квалитетот на производите и развојот на производот.Има не само голем број професионална опрема, туку и силен и искусен тим за производство, тим за техничка поддршка, тим за проверка на квалитетот и тим за продажна услуга.
ние сме градежен ѕид

Ние ги трансформиравме идеите во наградувани проекти.

Побарајте понуда